Heeft u een antirimpel behandeling ondergaan?
De Consumentenbond was op zoek naar mensen die een antirimpel behandeling hebben ondergaan. In 2007 hebben wij een onderzoek gedaan naar antirimpel behandelingen, en dan met name een behandeling met zogenoemde injectables (zoals botox en fillers). Wij waren op zoek naar mensen die geïnterviewd willen worden over dit onderwerp.
De Consumentenbond was op zoek naar mensen die een antirimpel behandeling hebben ondergaan. In 2007 hebben wij een onderzoek gedaan naar antirimpel behandelingen, en dan met name een behandeling met zogenoemde injectables (zoals botox en fillers).
Wij waren op zoek naar mensen die geïnterviewd willen worden over dit onderwerp. Wij wilden graag weten op basis van welke informatie u voor een bepaalde kliniek heeft gekozen en op basis van welke informatie u een kliniek zou kiezen als u het nog een keer over zou moeten doen. Ook wilden wij graag weten hoe belangrijk u bepaalde onderwerpen vindt.
