Steun oproep ‘Recht voor iedereen’
Al ruim 6500 consumenten steunen de petitie ‘Recht voor iedereen. Geen blokkades om je recht te halen’ van de Nederlandse Orde van Advocaten tegen de verhoging van de griffiekosten. Ook de Consumentenbond ondersteunt deze petitie en roept consumenten op hun stem te laten horen tegen de stijgende griffiekosten. Het Kabinet dreigt hiermee consumenten die hun recht willen halen volledig in de steek te laten.
Ik steun deze actie. Iedereen moet naar de rechter kunnen stappen, ook mensen met weinig geld.
Reageer op deze reactieIK MOET HELAAS TOEZIEN DAT ONDER INVLOED VAN DE ECONOMISCHE CRISIS,WAAR DE NEDERLANDSE SAMENLEVING MEE TE MAKEN HEEFT,AAN EEN UITHOLLING VAN WAT BEROEMD EN GEROEMD WERD ALS NEDERLANDS POLDER MODEL,DE RECHTEN EN PLICHTEN ONEVENREDIG WORDEN UITGEHOLD. BEZWAAR MAKEN OP BV WOZ ZAL NIET MEER ZO SNEL GEDAAN WORDEN, EIGEN BIJDRAGE FORS OMHOOG VOOR 2012 WAAR EINDIGT DIT? LANGER DOORWERKEN DOOR OVERHEID BEPAALD MAAR WAAR IS DE OVERHEID ALS MENSEN WERKELOOS WORDEN OP LATERE LEEFTIJD,NOG STEEDS LEEFTIJD DISCRIMINATIE. WAAR DE NA OORLOGSE GENERATIE OPGEBOUWD HEEFT EN WAAR WE SAMEN MET SOCIALE PARTNERS EEN NEDERLANDS MODEL MET GOEDE SOCIALE VOORZIENINGEN DAT GAAT NU RICHTING AMERIKAANS MODEL,ALLEEN HET GELD REGEERT.
Reageer op deze reactiePayback, een vereniging van 1200 leden die zich keert tegen wantoestanden in de financiële wereld, ondersteunt uw actie van harte. Begin dit jaar hebben wij over dit onderwerp reeds een protestbrief gezonden aan de minister. M.v.g. Henk Kampers, secretaris Payback..
Reageer op deze reactieAlle argumenten zijn vandaag weer gehoord rond de actie van de orde van advocaten. En vervolgens ook de arrogante reactie van Opstelten: 'Ik zie dat anders'. Heeft hij ooit van een kleine beurs moeten leven, zonder netwerk waarin zaken voor je worden opgelost .....?
Reageer op deze reactieIk steun deze actie op basis dat wij plichten hebben maar ook rechten. Het is een recht om in beroep tegen bv. een gemeente belasting. Dit dan moet dan voor een ieder die woonachtig is een Nederland en beschikt over een BSN ook finacieel haalbaar zijn. Laten wij oppassen dat wij niet afdwalen naar elitair rechtstelsel.
Reageer op deze reactieIk steun deze actie aangezien ook ik vindt dat iedereen indien nodig naar de rechter moet kunnen stappen. Op deze manier creëer je in zekere zin ook klasse justitie. Aangezien je er wel genoeg geld voor moet hebben.
Reageer op deze reactie- Pagina:
- 1
