Veel klachten over Ziggo
Veel Ziggo klanten klagen bij de Consumentenbond over zenders die uit hun analoge tv pakket verdwijnen. De Consumentenbond vindt dat Ziggo zich de klachten van haar klanten moet aantrekken. Bovendien kan Ziggo betere voorlichting en oplossingen bieden voor consumenten die meerdere televisies willen aansluiten. Klanten die ontevreden zijn met de wijzigingen in het analoge pakket geeft de Consumentenbond het advies om over te stappen .
De meeste klachten gaan over favoriete zenders die verdwijnen uit het zenderpakket. Ook vinden consumenten dat ze minder waar voor hun geld krijgen door veranderingen in het analoge pakket terwijl de prijs hiervoor gelijk blijft. Klanten krijgen het gevoel dat ze door Ziggo gedwongen worden over te stappen naar digitale televisie. Overstappen naar een andere aanbieder van analoge televisie is niet mogelijk. Digitale televisie is het enige alternatief en helaas is het aansluiten van meerdere toestellen dan altijd omslachtiger dan bij analoge televisie.
Overstappen
De alternatieven voor analoge televisie zijn - naast digitale televisie van Ziggo - IPTV (bijvoorbeeld interactieve televisie van KPN), Digitenne en satelliettelevisie. Tegen de zenderwijzigingen van Ziggo loopt op dit moment een procedure bij het Commissariaat voor de Media, die is aangespannen door de programmaraden.
Bij mij is precies hetzelfde gebeurd. Echt te belachelijk voor woorden. Bovendien was het servicecentrum niet toebereiden tot de beloofde 22 uur, maar al om 20 uur gesloten. Vreselijk slechte service.
Reageer op deze reactieWedereom door Ziggo gebeld met een aanbieding. Echter sta ik ingeschreven bij het bel me niet register en heb ik een half jaar geleden bij Ziggo aangegeven dat ik wil dat ze dit respecteren. Maar helaas gebeurd dit niet, wat opvalt is dat je meteen te horen krijgt dat een collega de laatste keer een vinkte was vergeten aan te klikken. Ik vind in het geval van Ziggo het een inbreuk in mijn privé leven en ben woest. Mede om het tijdstip (tijdens een vergadering) en het wachten op een eventueel belangrijk telefoontje van mijn oncoloog met uitslagen (belt ook anoniem, maar alleen bij slechte uitslagen) en was dus verplicht om op te nemen. Dan kunt u zich waarschijnlijk voorstellen wat voor een spanning ik en collega's voelden. Ik vind dat er echt actie moet worden ondernomen tegen het ongewenst benaderen van klanten en misschien allemaal overstappen als ze het bel-me-niet-register negeren! Geld is namelijk de enige taal die bedrijven spreken en vooral Ziggo.
Reageer op deze reactieIk kreeg gisteren een aanmaning binnen! Dat kwam omdat Ziggo vergeten was te mailen dat mijn factuur klaarstond. Toen ik belde kreeg ik te horen dat ze inderdaad geen mail hadden verzonden, maar dat ik "mijn ziggo'' in de gaten had moeten houden, dus gewoon betalen die 10 euro extra. Zeer raar! Geen herinnering, geen acceptmail, maar gelijk een aanmaning! Bespottelijk! En dan die toon die zo'n callcenter juffrouw aanslaat tegen je, je bent nog net geen crimieel..... Ik ben klaar bij Ziggo, dit onpersoonlijke en dreigende gedrag pik ik van niemand en zeker niet van een provider die normaal gesproken altijd normaal betaald word door ons, en waar wij vaak geen verbinding met telefoon, internet en digitale televisie mee hebben. Het is werkelijk te achtelijk voor woorden!!!
Reageer op deze reactieWij zijn deze maand ineens afgesloten geweest van internet. Ziggo erkende dat het probleem bij hun lag en we zouden binnen twee uur weer aangesloten worden. Na in totaal 3 uur en 18 minuten aan de telefoon te hebben gehangen en 5 dagen verder is het probleem eindelijk opgelost. We kregen 20(!) euro terug voor de gemaakte telefoonkosten. De meneer van de storingen vond dat we voor al de gemaakte fouten ook een schadevergoeding mochten indienen. Hij heeft hier een aantekening van gemaakt. Ik heb daarop de klantenservice gebeld en kreeg te horen dat we al 20 euro hadden teruggekregen en wanneer we meer compensatie wilden, we een afschrift van de telefoonrekening moesten opsturen. Ik zei dat we daar al die 20 euro voor terug hadden gekregen en dat ik daarnaast nog compensatie wilde. Zij bleef hameren op de kopie telefoonrekening. Meer kon ze niet voor ons doen. Een compensatie is dan toch niet te veel gevraagd? Moesten ook naar de bank om te telebankieren.
Reageer op deze reactieheb al enkele jaren teveel betaald voor een televisieabonnement wat helemaal niet van my is .het is een heel ander adres ,en het bestaad trouwens ook niet .hoe vaak moet ik ze dat nog uitleggen .ik wil gewoon myn geld terug het gaat wel goed mis daar
Reageer op deze reactieWij hebben opgezegd en toch een factuur gekregen. Gebeld en moesten ons 5 x identificeren, onbeschoft behandeld, 18 minuten in de wacht, schandalig!!
Reageer op deze reactieIn december 2011 zijn wij verhuist. Toen hebben we Ziggo gevraagd of ze onze account (Televisie, telefonie en internet) konden verhuizen met 1 aanvullende vraag. We wilde graag Telefonie en internet op een zakelijke account hebben en betaal televisie op een privé account.
Reageer op deze reactieIk heb het veel erger ik heb geen ziggo maar ze eisen wel geld van mij ik ben er al van 2008 mee bezig en n u is het zo ver dat ze mijn spullen wellen verkopen
Reageer op deze reactieVoor de klanten digitale ontvanger voor 399,- als dank voor al die jaren, voor de nieuwe leden 99 euro. Schandalig! Afperstechniken zijn hier van toepassing.
Reageer op deze reactieMijn modem werkt niet meer, hij is 8 jaar oud en ben al zo lang lid. Hij geeft niet meer dan naar 1 app een ip adres af en soms helemaal niet meer. Meestal moet ik de modem 1 x per dag resetten dat is niet echt normaal zou je denken. Helaas vindt de klantenservice van ziggo dat hij nog jaren mee kan en ik heb dus pech gehad. Op afstand werkt hij nog prima na hun studie! Raar...merk toch iets anders. Hoef geen nioeuwe modem, wil gewoon een goede die het doet. Teveel gevraagd, toch maar kijken naar een andere provider :(
Reageer op deze reactieBeste M.C. Martens, Ik had dit probleem ook! Ik heb ze gebeld, dus niet gemaild, en gevraagd of ik deze ook graag wil hebben! Dit is mij gelukt voor € 199,00 excl. € 9,85 verzendkosten! Ik weet niet of je er wat aan hebt, maar ik wou toch even reageren op uw reactie! PS, vraag wel de naam van de medewerker die je aan de lijn hebt gehad, zo kan je het altijd terug koppelen, als het niet goed is gegaan! Groet, Tuinman
Reageer op deze reactieIk heb iets soortgelijks met ziggo. Ze dwingen me een nieuwe modem te installeren omdat me huidige de hogere snelheid niet aan kan. Maar ik ben tevreden over de huidige snelheid, heb nergens problemen mee op dit moment maar wie geeft me de garantie dat ik geen problemen krijg met de nieuwe modem. Lees niet allemaal goede berichten erover. en ik heb totaal geen verstand van installeren en storingen oplossen. Maar ja ziggo is de enige die via de kabel internet aanbiedt dus waar kan je dan nog heen. Wat ik hier ook inderdaad las, ziggo heeft de macht en dat weten ze maar al te goed helaas. Klantvriendelijk wordt ik ook niet altijd behandeld. Ze vinden me maar een zeur en hun wil is wet. Naar wat klanten willen wordt niet geluisterd. En durf je met je hoofd op de televisie dan wordt het wel klantvriendelijk opgelost. Maar dan is een camera erbij,
Reageer op deze reactieNa al deze negatieve reacties hier ook een positieve reactie.In het najaar van 2011 aangemeld voor de nieuwe lichting van de Cisco hdvr, In februari 2012 een afspraak gemaakt om een 3 in een pakket te laten installeren. Helaas enkele dagen voor de overgang van KPN naar Ziggo bleek mijn interernet en telefoon aansluiting al afgekoppeld te zijn. Ook was het niet mogelijk om mijn vaste telefoon met vertraging door te schakelen naar mijn mobiele nummer. Hierover telefonisch een klacht ingediend bij een call center medewerker, met de gedachte 'niet geschoten is altijd mis'. Wat schetst mijn verbazing, wordt ik terug gebeld door een een allervriendelijkste call center medewerkster met heel veel uitleg en heel veel verontschuldigingen over het gebeurde. En ..... daarbij het aanbod om als 'schadevergoeding' de eerste 2 maanden geen abbonnementskosten a € 104.00 in rekening te brengen. Zo kan het dus ook ! Keurig opgelost,
Reageer op deze reactieWij zitten met hetzelfde probleem. We zijn in oktober 2011 overgestapt naar alles in één omdat je dan de interactieve hd recorder kon bestellen maet een fikse korting maar deze was tijdelijk niet leverbaar en wij zouden per mail op de hoogte gehouden worden wanneer deze weer leverbaar was. Vervolgens nooit meer iets gehoord. Zie ik op tv dat dat ding voor 99 euro aangeboden wordt. Ik op 2 en 8 maart een mail gestuurd, wordt mij teruggemaild dat de aanbieding alleen voor nieuwe klanten is en dat ik er € 459,- voor moet betalen! Als ik alsnog van de aanbieding gebruik had willen maken had ik in februari moeten reageren? Waarop? Ik heb nooit meer iets van ze gehoord en uit mezelf op 2 MAART gemaild. Ja mevrouw, erg vervelend maar 2 dagen te laat... Echt afzetters! Mij werd geadviseerd om mijn abonnement op te zeggen en over 3 maanden weer aan te melden dan kan ik dat apparaat voor € 99,- bestellen?!?!? Wat een onklantvriendelijk zooitje zeg!
Reageer op deze reactieeen algemene reactie op ziggo en omgaan met klachten. ziggo gaat naar de beurs en het meeste daarvan gaat volgens de pers naar de 5 bestuurders. al met al zal het dus voor de klanten niet beter worden, ook met klachten wordt slecht omgegaan.na 2 weken met ziggo gebeld en gemaild te hebben werd ik gebeld door iemand(?)ze gaf me gelijk met mijn klacht en verzekerde dat het hiermee is opgelost.ik moet het nog maar zien aan het eind van de maand of mijn klacht is opgelost( geen kosten april in rekening gebracht) en of de tegemoet koming van 45 euro geregeld is.van niets heb ik tot nu toe een bestiging gehad, dus blijf sceptisch en zoeken naar alternatieven. ik vind ook dat maatschappijen als ziggo in een regio zoveel macht hebben dat ze maar iets kunnen doen.daarnaast vind ik dat de overheid de consument tov dit soort bedrijven in de kou laat staan
Reageer op deze reactieIk herken de klacht. Ook wij hadden jarenlang al via Ziggo , digitale tv en een eigen hard-diskrecorder waarmee we tegelijk konden kijken en/of opnemen voor later. Sinds vorig jaar kan dat niet meer. Het signaal wordt bewust geblokkeerd bij opname. Er zit n.l een codering op.! Ziggo meldt: u moet maar een Ziggo recorder nemen, want die is beschermd tegen oneigenlijke opnamen buiten de privé sfeer. Mijn oude recorder gebruikte ik natuurlijk alleen voor privé, en dat werkte al 5 jaar, dus: onzin. Nee, Ziggo dwingt de gebruikers om alleen hun eigen produkt af te nemen. Ziggo maakt mijn eigen recorder onklaar. Is dit iets voor de mededingings authoriteit? De analoge zenders, tussen haakjes, geven het laatste jaar een slecht beeld met steeds vaker sneeuw, zoals in de jaren 60. Nee, die Ziggo is bewust bezig zijn klanten te binden met oneerlijke toepassingen!
Reageer op deze reactieNu snap ik waarom die 5 analoge en 7 buitenregionale zenders uit het basispakket moesten verdwijnen: om plaats te maken voor die 3 schandalig dure zenders van HBO (15 Euro per maand!). En dat met als slogan 'meer televisie voor hetzelfde geld'.
Reageer op deze reactiedit is vergelijkbaar met mijn ervaring van tijdelijk film1/sport 1.het si volgens mij beleid van ziggo, de klantenservice is zo geinstrueerd, dat de klant het bewust moeilijk wordt gemaakt en zelfs word geschoffeerd( meer ik heb wel iets anders te doen, u zoekt moeilijkheden).uiteindelijk na 1 week ruzie maken en brieven gestuurd hebben naar opta, consumentenbond, radar kreeg ik een telefoontje dat ik eigenlijk gelijk had en de kosten eind maart waren gerectificeerd.Ondanks dat zet ik mijn klacht door, want ik weet nog steeds niet zeker of het goed komt en ik zou daar geen week voor hoeven ruzie te maken.ik vind ook dat ziggo door zijnfusie te veel macht heeft gekregen.ook worden het aantal zenders minder( zie laatste mail) , maar de prijs blijft stijgen.het wordt tijd voor een internet bedrijf dat dezelfde dienestn biedt maar wel service.Ik zou als overheid ziggo laten opsplitsen
Reageer op deze reactieik heb een vergelijkbare ervaring.een extra pakket stopgezet, maar toch blijft de klantenservice zeggen dat ik dat nog moet doorbetalen ondanks stopzetting, want hun systemen werken zo.het staat nergens in hun algemene voorwaarden, maar ondanks 6 telefoontjes naar de klantenzervice loste dat niets op.Ik heb nu uiteindelijk de klacht toegestuurd naar de opta, radar, consumentenbond en de directie van ziggo.niet om het geld, maar vooral om het principe dat ziggo zo maar iets doet en als je erover belt is de klantenservice niet op de hoogte of beweren ze andere dingen.ben uitgemaakt voor iemand die problemen zoekt, of de medewerkster had wat meer te doen dan mij te woord te staan.Waarschijnlijk doordat ik veel kabaal maakt werd ik vandaag door ziggo terug gebeld en gezegd dat ik helemaal gelijk had en dat de klantenservice niet goed op de hoogte was.ik krijg dit schriftelijk bevestigd, wacht af.maar zelfs dan moet ik nog zien of ze dit echt waarmaken.
Reageer op deze reactieWij zijn overgestapt naar een andere provider maar Ziggo blijft gewoon abonnements geld voor de analoge televisie afhouden ondanks de opzeggings kaart. die opgestuurd is. Ziggo houd zich van de domme!
Reageer op deze reactie