Alle e-readers overzicht
 
 

Totaal score (6 reviews)

Totaal:
* * * *

Schermkwaliteit * * * * *

Leescomfort * * * * *

Gebruiksgemak * * * *

Accuduur * * * *

Veelzijdigheid * * *

6 reviews van de Sony PRS-350

Sorteer op: Hoogste waardering Laagste waardering Datum plaatsing
Sony PRS-3503

Totaal: * * * *

Schermkwaliteit * * * *

Leescomfort * * * *

Gebruiksgemak * * * *

Accuduur * * *

Veelzijdigheid * * * *

R. Beckers

04 maart 2012

Op zich een prima product, jammer dat het niet meer leverbaar is. Het leest prettig en het gebruikersgemak is ook goed.Zeker de woordenboeken zijn handig. Er zit alleen een groot "maar" aan: het zijn vertaal-woordenboeken en geen verklarend nederlands woordendoek. Ik ben er nog niet achtergekomen of deze op een of andere manier zijn te downloaden.

Sony PRS-3503

Totaal: * * *

Schermkwaliteit * * * * *

Leescomfort * * * * *

Gebruiksgemak *

Accuduur *

Veelzijdigheid *

Titia Dijkstra

28 december 2011

Ik heb een Sony e-reader gekocht bij Mediamarkt.
Ik had het gekocht om kindle boeken bij Amazon te kunnen kopen en lezen.
Ik probeerde dit uit en - het kindle boek in kwestie kon niet eens in Nederland geleverd worden! Daarna ontdekte ik pas dat er expliciet bij moet staan "internationaal leverbaar". Hiermee verviel voor mij elk belang bij de e-reader maar - Mediamarkt neemt een geopend product niet terug.
Het duurde eerst eindeloos voordat ik iemand aan de lijn kreeg, die kon mijn vraag hierover niet beantwoorden en raadde mij aan naar de winkel te komen. Ik zou niet in de wacht gezet kunnen worden en het zou heel druk zijn. Toen ik boos werd, werd ik zonder nadere aankondiging toch in de

wacht gezet. Tot mijn verrassing werd de telefoon vrij snel opgenomen - door de verkeerde, die mij wel in korte tijd aan de juiste persoon hielp.
Deze bleef erbij dat ik dit produkt niet terug kon brengen en zei zelfs dat ik zelf beter onderzoek had moeten doen. Dit heb ik achteraf gedaan en ik vond niets op het internet over de noodzaak van internationale leverbaarheid . . .
Ik vermoed momenteel dat er zowiezo geen kindle boeken op kunnen, dat had ik van te voren ook niet door.
Al met al een onaangename verrassing!

Ik heb Mediamarkt geïnformeerd dat ik dit verhaal bekend zou maken, mij werd een prettige dag toegewenst!

Sony PRS-3503

Totaal: * * * * *

Schermkwaliteit * * * * *

Leescomfort * * * * *

Gebruiksgemak * * * *

Accuduur * * * * *

Veelzijdigheid * * * * *

S. Zieren

20 oktober 2011

Prima product! Nu een goed half jaar in gebruik en al zeker 30 boeken op gelezen. Prettig handzaam model, scherm is perfect te lezen, ook in de zon e.d. Natuurlijk kun je er in het donker en schemer niet goed op lezen, dat kun je ook niet met een boek. Enige puntjes van kritiek die ik kan bedenken;

* oplader bestaat uit een USB kabel, een netlader moet apart worden gekocht voor 35 euro (tip: BlackBerry lader werkt ook!)
* door de Sony Library functie niet altijd even prettig om boeken te kopen en naar de reader over te zetten. Moet altijd op een vaste pc boeken downloaden anders krijg ik ze niet op de reader.

Maar al met al vind ik het echt een ontzettend fijn product!

Sony PRS-3503

Totaal: * * * *

Schermkwaliteit * * * * *

Leescomfort * * * * *

Gebruiksgemak * * * *

Accuduur * * * * *

Veelzijdigheid * *

A. van der Beek

18 september 2011

Goede e-reader. Vergeleken met de PRS 300: nog kleiner, en ook betere zoom functies zodat je het hele scherm kan gebruiken. Bij sommige ebooks zie je een witte marge aan de randen. Deze reader heeft de optie om de marges weg te laten vallen. Enige wat ik mis is een aanduiding van hoeveel pagina's er nog te gaan zijn in het huidige hoofdstuk (zoals op de iPad/iPhone).
Momenteel (September 2011) moeilijk verkrijgbaar, aangezien de opvolger snel komt.

Sony PRS-3503

Totaal: * * * * *

Schermkwaliteit * * * * *

Leescomfort * * * * *

Gebruiksgemak * * * * *

Accuduur * * * * *

Veelzijdigheid * * * *

M. Riecker

18 september 2011

Zeer goede e-reader. Al veel boeken op gelezen. Als het is donker dan wel met een klemlampje op de reader met een LED lichtje (BELKIN)
Wat wel opvalt, als je buiten leest in de zon en de reader wordt warmer dan wordt ie ook trager. (pagina's omslaan b.v. gaat trager ) Echter niet hinderlijk.

Sony PRS-3503

Totaal: * * * * *

Schermkwaliteit * * * * *

Leescomfort * * * * *

Gebruiksgemak * * * * *

Accuduur * * * *

Veelzijdigheid * * *

H. Gils

24 augustus 2011

Ik heb deze reader nu een half jaar in bezit; al vele boeken mee gelezen.
Erg praktisch door het kleine formaat, is ook erg goed leesbaar, zelfs met zonnebril op in de volle zon.

Ook een review voor Sony PRS-350 schrijven?

Schrijf zelf een review en help anderen met hun keuze

 
Alle geteste Sony E-readers (3)
 
loadedImage loadedImageHover