Waarschuwing: Speelgoedslijm Dinosaur Bouncing Putty van Zeeman
Gepubliceerd op: 6 februari 2020

Waar gaat het om?
Speelgoedslijm Dinosaur Bouncing Putty werd in de periode van juli tot en met december 2019 verkocht bij Zeeman. Het gaat om het speelgoedslijm met artikelnumnmer A64057.
Geld terug
Je kunt het speelgoedslijm terugbrengen naar een filiaal van Zeeman bij jou in de buurt. Je krijgt dan je geld terug.
Meer informatie
Voor meer informatie kun je terecht bij Zeeman via het e-mailadres csr@zeeman.com.
Lees ook:
Meer nieuws
-
Nieuws | 3 mei 2022
Veiligheidswaarschuwing: speelgoed brandweerwagen -
Nieuws | 28 februari 2022
Veiligheidswaarschuwing: Europe babywieg Jill -
Nieuws | 20 januari 2022
Veiligheidswaarschuwing: Pebbles Ledikant
Bekijk ook eens:
Nieuw & interessant
- Nieuws | 3 mei.
Veiligheidswaarschuwing: speelgoed brandweerwagen
Bij de brandweerwagen van A.I.&E. kunnen kleine onderdelen loskomen. Hierdoor bestaat er verstikkingsgevaar. - Nieuws | 28 feb.
Veiligheidswaarschuwing: Europe babywieg Jill
In de Europe babywieg Jill van Timgro zit speling in de bodem van de wieg. De bodem kan daardoor uit de wieg vallen. Dit leidt tot levensbedreigende situaties. - 18 feb.
Slijm niet altijd veilig
We hebben 10 slijm-producten getest die in Nederland verkrijgbaar zijn en vonden bij 3 producten een te hoog gehalte aan boor (borium). - Nieuws | 20 jan.
Veiligheidswaarschuwing: Pebbles Ledikant
Bij het ledikantje Pebbles zijn de ruimtes tussen de spijlen in sommige gevallen te klein of te groot. Daardoor kan een kind met de benen en romp door de spijlen heen gaan. Of een kind kan met de nek bekneld raken tussen de spijlen met kans op verstikking.