Bigbank verhoogt depositorentes

Rien Meijer Expert Geld & VerzekeringGepubliceerd op:8 juni 2017
De uit Estland afkomstige bank verhoogt verder de rente op de deposito’s voor:
● 2 jaar (van 1,0 naar 1,2%)
● 3 jaar (van 1,1 naar 1,3%
● 4 jaar (van 1,3 naar 1,4%)
● 5 jaar (van 1,4 naar 1,5%
● 6 jaar (van 1,55 naar 1,6%)
● 7 jaar (van 1,6 naar 1,7%)
De rente op een 10-jaars deposito blijft ongewijzigd op 2%. Opvallend is dat Bigbank voor alle genoemde looptijden al aan kop ging in onze online Depositowijzer. Het gat met de achtervolgers is sinds vandaag dus alleen maar gegroeid.
Kleine consumentenkredieten
De bank, die onder het depositogarantie van Estland valt, biedt in ons land geen vrij opneembare spaarrekeningen aan. Bigbank gebruikt de opbrengst van zijn termijndeposito’s voor het financieren van kleinschalige consumentenkredieten in Europese landen als Zweden, Spanje, Finland en de Baltische staten.
Lees ook:
Nieuw & interessant
- 30 apr.
Vervroegde opname van een deposito
Gedurende de looptijd van het spaardeposito kun je in principe niet aan je geld komen. Een aantal banken rekent een boete bij tussentijdse opname. - 29 apr.
Review: Rabobank TijdslotSparen
Rabobank heeft in 2023 een nieuw product gelanceerd: Rabo TijdslotSparen. De bank adverteert met een variabele rente van 2,1%. Is dit aantrekkelijk en wat zijn de voorwaarden? - 25 apr.
Review: Bunq spaarrekening
De onlinebank Bunq staat al lange tijd hoog in de lijst van Nederlandse banken met de hoogste spaarrente. Maar is het aantrekkelijk en veilig om hier een spaarrekening te openen? - 28 jan.
Review: ABN AMRO Schenken met Beheer Spaarrekening
In dit artikel lees je de belangrijkste aandachtspunten voor de ABN Amro Beheer spaarrekening en wat wij ervan vinden.