Terugroepactie Sparta ION

Ronald Kamp Expert elektrische fietsenGepubliceerd op:3 november 2015
E-bikefabrikant Sparta roept een serie e-bikes terug vanwege het mogelijk optreden van materiaalscheurtjes in het frame. Het gaat om de deze modellen, geproduceerd tussen juli 2011 en 2014:
- Sparta ION RX
- Sparta ION RX+
- Sparta ION RXS+
Het betreft alleen het damesmodel met sportieve/hoge instap (zoals hierboven afgebeeld), niet het damesmodel met lage instap en niet het herenmodel (hieronder afgebeeld).
Er is geconstateerd dat een lasnaad bij de kabelinvoer van de framebuis materiaalscheurtjes kan vertonen. Volgens Sparta is dat alleen mogelijk na een langere gebruiksperiode en in extreme gevallen. De scheurtjes zouden kunnen leiden tot het doorzakken van het frame en dat is een gevaarlijke situatie.
Komt dit framenummer nu voor in de lijst, dan stuurt Sparta je een brief met een oproep contact op te nemen met de dealer.
Voor verdere informatie:
- Telefoon: 00800 - 7700 7200 of
- E-mail: melding@sparta.nl
Nieuwste artikelen
Meer nieuws
Nieuws|25 april 2025
Consumentenbond: helft fietsenwinkels strooit met nepaanbiedingenNieuws|8 april 2025
Decathlon roept Menabo fietsendragers terug