Auto, Fiets & Reizen
Auto
Fiets
Reizen
Nieuws & interessant
- Nieuws | 8 jan.
Trage terugbetaling van vluchten meest gehoorde klacht op meldpunt
In 3 weken tijd zijn er ruim 2600 meldingen binnengekomen bij het corona vakantiemeldpunt van de Consumentenbond. 4 op de 5 meldingen zijn een klacht, de anderen zijn complimenten. De meeste klachten gaan over vluchten (1116), gevolgd door pakketreizen (616). Consumenten klagen het minst over accommodaties (394). - 7 jan.
Pechhulpdiensten vergeleken
De helft van de autopech gebeurt in de eigen woonplaats, vaak voor de deur. Welke dekking heb je dan nodig? Bekijk onze vergelijking van losse pechhulpdiensten. - 7 jan.
Pechhulp auto
Pechhulp kun je afsluiten via je autodealer, als aanvullende dekking bij je auto- of reisverzekering of als (losse) pechhulpdienst. Dit zijn de verschillen. - Nieuws | 6 jan.
Openbaar vervoer minder in trek
Na de pandemie pakken we liever de eigen auto of de fiets in plaats van het openbaar vervoer. Ook blijven we dichter bij huis. Dat blijkt uit een onderzoek van BEUC, de samenwerkende Europese consumentenorganisaties.