Voorkom een miskoop
Met onze tests zie je in 1 oogopslag welke producten goed zijn. Maar minstens zo belangrijk: je ziet ook welke je beter niet kunt kopen.
Meest populaire tests
Bespaartips
Iedereen voelt de stijgende prijzen van energie en boodschappen. We geven tips om te besparen.
Klacht over een klusbedrijf?
Een goede juridische brief helpt je bij het indienen van je klacht. Zo werkt het.
Minigids Private Lease
Lees alles over het leasen van een auto in onze gratis digitale minigids.
Tips voor je belastingaangifte
Haal maximaal voordeel uit je belastingaangifte. Meld je aan voor gratis e-mails met checklist.
Review van de maand
Laat je inspireren door deze heldere review van een LG-tv.
Praat mee in de Community
Wat zijn jouw tips om slim mobiel te mailen?
Laatste nieuws
- Nieuws | 23 dec.
Brief met wens maatregelen vanwege hoge warmtetarieven
In een brief aan staatssecretaris Yeşilgöz - Zegerius uiten de Consumentenbond, Vereniging Eigen Huis en de Woonbond hun zorgen over de enorme stijging van de maximum warmtetarieven. De ACM bepaalde dat de maximale kosten voor een gemiddeld huishouden op een warmtenet met 67% mogen stijgen. - Nieuws | 22 dec.
ING en de Consumentenbond akkoord over compensatie te hoge rentes
Klanten van ING die in het verleden te veel rente betaalden over hun consumptief krediet, krijgen het te veel betaalde geld terug. De Consumentenbond en ING zijn het eens geworden over een compensatieregeling. - Nieuws | 21 dec.
Consumentenbond waarschuwt voor site met niet-officiële reisadviezen
De site www.reisadvies.nu is verwarrend voor consumenten. Het lijkt op een officiële overheidswebsite, maar is een initiatief van een groep reisorganisaties met niet-officiële reisadviezen. - Nieuws | 21 dec.
Alcoholfabrikanten moeten transparant zijn over hun producten
Veel consumenten weten niet dat rode wijn meer calorieën bevat dan droge witte wijn. Dit komt doordat ingrediënten en voedingswaarde zelden op het etiket staan. De Consumentenbond roept op tot een verplichte etikettering.
Vers getest
Nieuwste boeken en e-books
Boek
€ 22,50
E-book (PDF)
€ 14,50
Boek
€ 22,50
E-book (PDF)
€ 14,50
Boek
€ 18,00
E-book (PDF)
€ 12,50
Boek
€ 20,00
E-book (PDF)
€ 13,00
Ik wil een klacht indienen bij een bedrijf
Zet je klacht op Klachtenkompas.nl en vind snel een oplossing. Ruim 5800 aangesloten bedrijven reageren direct online.
